OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19.03.2023

 

  1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje wygłasza o. Flawian Bularz współbrat z Lublina, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.  Msze św. w kazaniem ogólnym będą o godz. 8.00 i 18.00. Po Mszy wieczornej zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi o. rekolekcjonista.
  2.  W najbliższy poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu swoje imieniny zakonne świętuje O. Józef Żuk. Msza św. imieninowa o Boże błogosławieństwo dla o. Józefa o godz. 18.00 na którą wszystkich zapraszamy.
  3. W najbliższą sobotę 25 marca będziemy obchodzili Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. W tym dniu szczególnie modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00  będą okolicznościowe kazania. Wieczorem zapraszamy Was na Apel Maryjny połączony z modlitwą  na godz. 20.30.

  1. W sobotę Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.00 oraz w niedzielę na Mszę św. za ojczyznę na godz. 15.30.
  2. Przed ołtarzem głównym znajduje się skarbona na kwiaty do Bożego Grobu. Za wsparcie i ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  3. Spotkanie Straży Grobowej odbędzie się 25 marca w sobotę o godz. 17.00 w salce. Zapraszamy chętnych do Straży Grobowej.
  4. W następną niedzielę o godz. 8.00 Msza św. Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Za tydzień w niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pogorzelców z Rączyny, których dziecko uczęszcza do SP nr 2 w Przeworsku.
  6. Zachęcamy do nabycia w naszej zakrystii. Czasopisma „ Niedziela”.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana. śp. Władysława Jucha. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….