II NIEDZIELA ZWYKŁA

19 styczeń 2020 r

Wszystkim parafianom i gościom, dziękujemy za wspólną modlitwę w naszym kościele u stóp cudownej Matki Bożej Pocieszenia i św. Antoniego z Padwy i życzymy obfitości łask Bożych na nadchodzący tydzień.

  1. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu czcimy:

– w wtorek wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy

– w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego biskupa i Doktora Kościoła

– w sobotę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Wszystkim obchodzącym imieniny bądź urodziny oraz przezywającym w tym tygodniu swoje jubileusze składamy serdeczne  życzenia zapewniając o naszej   modlitwie.

 

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską naszych parafian. Dziękujemy za zaproszenia do waszych domów i mieszkań oraz liczne wyrazy troski o nasz klasztor i Parafię. Jak informowaliśmy również w minioną niedzielę, jeśli ktoś został pominięty bądź był nieobecny podczas kolędy a chciałby przyjąć kapłana prosimy o kontakt w zakrystii.

 

  1. W sobotę w święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła kończy się Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcamy wszystkich do lektury Pisma Świętego.

 

  1. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w Nabożeństwie do naszej cudownej Przeworskiej Matki Bożej Pocieszenia w każdą środę po Mszy Świętej wieczornej. Oraz do świętego Antoniego z Padwy w każdy wtorek po Mszach świętych o godz. 8.00 i 18.00 Niech wyrazem naszej wiary i miłości do naszej przeworskiej Matki Pocieszenia i św. Antoniego z Padwy będą licznie składane na kartkach i czytane w czasie nabożeństwa prośby i podziękowania i błagania.

5.Zapraszamy na kursy przedmałżeńskie, w naszym klasztorze. Do wyboru są dwa terminy

SOBOTY 22 i 29 LUTY         godz.9.00 do 11.00

SOBOTY 07 i 14 MARZEC   godz.9.00 do 11.00

Zapisywać się można na adres e-mail o.izajasz@vp.pl (Prosimy podać swoje dane, dokładny, adres zamieszkania i nazwę parafii do której się należy.)