Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

24 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.09.2018

 1. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu czcimy:
  - w poniedziałek święto stygmatów św. Ojca Franciszka
  - we wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski
  - w środę wspomnienie św. Józefa z Kupertynu
  - w czwartek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja i Towarzyszy
  - w piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
 2. Rodziców i dzieci klas III szkół podstawowych, zapraszamy na spotkanie w czwartek 20 września o godz. 18.00 aby po Mszy Świętej, zapisać swoje pociechy na katechezę parafialną przygotowującą do pierwszej komunii św. Pierwsza komunia św. będzie w niedzielę 19 maja 2019 roku na Mszy Świętej o godz. 12.15.
 3. Jest już kalendarz liturgiczny na przyszły rok. Można w zakrystii u br. Wilhelma rezerwować terminy ważnych Mszy Świętych. Natomiast w sprawie rezerwacji ślubów, czy chrztów na przyszły rok, proszę się kontaktować tylko z Ojcem Gwardianem w kancelarii parafialnej.
 4. Firma Green Office Ecologic – we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie kolejny rok z rzędu organizuję zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Do dnia 2 października 2018 do godz. 14:00 można składać zużyty sprzęt na naszym parkingu asfaltowym obok zielonej doliny. Środki zgromadzone z utylizacji sprzętu pozwolą na wsparcie zakupu kolejnych nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, a także – dofinansowanie budowy Szkoły na Sawannie w Kenii.
 5. W sobotę o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zaprasza Koło Przyjaciół Radia Maryja. W niedzielę o godz. 15.30 Msza Święta w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj,
bo cały w tym człowiek!
Bóg bowiem każdą sprawę wezwie na sąd,
wszystko, choć ukryte: czy dobre było, czy złe.

Koh 12, 13-14

© 2009 Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku

Powrót