Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

XV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 lipca 2017

 1. Parafian i gości, serdecznie witamy na niedzielnym spotkaniu z Chrystusem i życzymy obfitości łask Bożych na nadchodzący tydzień.
 2. W Liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy;
  - w poniedziałek wspomnienie obowiązkowe św. Kingi
  - we wtorek wspomnienie św. Jakuba Apostoła
  - w środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
  - w sobotę wspomnienie św.Marty


  Solenizantom i solenizantkom z racji narodzin dla nieba swoich patronów składamy serdeczne życzenia zapewniając o naszej modlitwie.
 3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych – ministranci będą zbierać ofiary do puszek tradycyjnie na środki transportu dla polskich misjonarzy.
 4. Również w przyszłą niedzielę Akcja Charytatywna „DAR SERC” wolontariusze „UŁANI” będą kwestować na rzecz Dzieci Specjalnej Troski z naszego regionu.
 5. W sobotę 29 lipca o godz. 17.00 Akcja Katolicka zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji obrony życia i rodziny.
 6. W przyszłą niedzielę Msza św. O godz. 8.00 sprawowana będzie w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. Zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” ojcu Tymonowi za wspólną modlitwę i wygłoszone dzisiaj do nas Słowo Boże. Niech Bóg mu błogosławi w pracy misyjnej i obdarza potrzebnymi darami. Ojciec Tymon po Mszy św. Będzie zbierał ofiary na misje św.

Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj,
bo cały w tym człowiek!
Bóg bowiem każdą sprawę wezwie na sąd,
wszystko, choć ukryte: czy dobre było, czy złe.

Koh 12, 13-14

© 2009 Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku

Powrót