Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10.2018

 1. W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu czcimy:
  - w poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  - w wtorek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
  - we środę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  - w czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty
  - w sobotę wspomnienie św. Jana Kantego
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 Msza św. w intencji FZŚ po Mszy św. modlitwa przy ołtarzu św. Franciszka a następnie spotkanie na salce.
 3. Przypominamy o składaniu kartek z wypominkami na tegoroczny miesiąc listopad. Bardzo prosimy kartki wypełniać czytelnie, można drukowanymi literami wtedy łatwiej nam będzie je odczytać i wspólnie się modlić. Kartki znajdują się na ołtarzach bocznych a także w zakrystii. Kartki prosimy, składać na tacę, do puszki przy ołtarzu św. Franciszka albo w zakrystii u Brata Wilhelma.
 4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30 a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 15.30 Również zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w Nabożeństwie do naszej cudownej Przeworskiej Matki Bożej Pocieszenia w każdą środę po Mszy Świętej wieczornej. Niech wyrazem naszej wiary i miłości do Matki Bożej będą licznie składane na kartkach i czytane w czasie nabożeństwa prośby i podziękowania.
 5. Jak ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę ofiary składane dziś na tacę gospodarczą, przeznaczone zostaną na przygotowanie koronacji obrazu Matki Bożej. Za wszelką ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać

Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj,
bo cały w tym człowiek!
Bóg bowiem każdą sprawę wezwie na sąd,
wszystko, choć ukryte: czy dobre było, czy złe.

Koh 12, 13-14

© 2009 Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku

Powrót